Znajdź nas na

Newsy

Powstanie 2. sezon „Jessici Jones”! Zakończono już prace na planie

Nowe zdjęcie zza kulis oficjalnie potwierdziło zakończenie prac na planie 2. sezonu „Jessici Jones”. 

Serial „Jessica Jones” zadebiutował na platformie Netflix w 2015 roku. Fani z miejsca pokochali postać graną przez Krysten Ritter. Superbohaterka powróciła w tegorocznym serialu „The Defenders”, a wielu uważa ją za najlepszą członkinię całego zespołu.

Rok 2017 był bardzo wymagający dla Krysten Ritter. W kwietniu zakończyła prace na planie „The Defenders” i niemal od razu rozpoczęła kręcenie 2. sezonu „Jessici Jones”.

Już dziś na mediach społecznościowych Ritter oraz nowej gwiazdy serialu, Diane Gibson, pojawiły się wiadomości dowodzące zakończenia prac na planie. SpoilerTV już wcześniej poinformował, że ekipa zakończy produkcję 2. sezonu dokładnie 15 września. Najwyraźniej wszystko odbyło się według harmonogramu.

Akcja „Jessici Jones” rozgrywa się w tym samym uniwersum, do którego należą inne superbohaterskie seriale Netflixa, takie jak „Daredevil”, „Luke Cage” czy „Iron Fist”. Dodatkowo produkcje te wchodzą w skład kinowego uniwersum Marvela, choć mają mało wspólnego z jakąkolwiek z odsłon „Avengers” czy innych tytułów MCU.

2. sezon „Jessici Jones” zadebiutuje na platformie Netflix w 2018 roku. Wtedy światło dzienne ujrzy również 2. sezon „Luke’a Cage’a” oraz 3. sezon „Dredevila”.

Jesienią tego roku odbędzie się premiera nowego serialu z tego uniwersum, „Punishera”.

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy