Znajdź nas na

Newsy

„Bad Boys 3” wciąż z szansą na realizację! Zmienił się tylko scenarzysta projektu

Jakiś czas temu w mediach pojawiła się wiadomość wskazująca, że „Bad Boys 3” nigdy nie powstaną. Wszystko za sprawą napiętego harmonogramu Willa Smitha. Dziś informacjom tym zaprzeczył producent filmu.

Jerry Bruckheimer nie traci nadziei na powstanie „Bad Boys 3”. W ostatnim wywiadzie dla Yahoo stwierdził, że nowy scenarzysta pracuje już nad fabułą trzeciej odsłony słynnego sensacyjnego cyklu. Oto, co powiedział:

Cóż… Siadamy do produkcji – po raz kolejny od wielu lat. Byliśmy już blisko realizacji projektu, lecz finalnie odrzuciliśmy go. Teraz mam nadzieję, że to się nie powtórzy. Mamy nowego scenarzystę, co tym bardziej zachęca mnie do prac nad filmem.

Niestety, nie ujawniono, kto tym razem zajmie się pisaniem scenariusza widowiska.

Plotki dotyczące powstania „Bad Boys 3” (czy „Bad Boys for Life”, jak wtedy nazywał się projekt) pojawiły się już w 2015 roku. Według wstępnych założeń trzecia część cyklu miała trafić do kin w lutym 2017 roku, a jej czwarta odsłona w lipcu 2019. Pierwszym scenarzystą produkcji był Joe Carnahan, jednak zmęczony ciągłą zmianą terminu realizacji i premiery porzucił przedsięwzięcie.

W niedawnym wywiadzie Martin Lawrence, wcielający się w policjanta Marcusa Buretta, stwierdził, że wątpi, by projekt został zrealizowany.

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy