Znajdź nas na

Newsy

Czy Spike Lee stanie za kamerą kolejnego spin-offa „Spider-Mana”?

Studio Sony Pictures planuje stworzyć własne uniwersum superbohaterów. Będzie składało się z postaci powiązanych ze Spider-Manem. Zapowiedziano już produkcję filmów „Venom” oraz „Black & Silver”. Teraz Sony przygotowuje się do realizacji „Nightwatcha”.

Redaktor cyklu „Meet the Movie Press”, Jeff Sneider, ujawnił niedawno, że zna reżysera i scenarzystę nowego projektu od Sony Pictures. Jego zdaniem historię tajemniczego superbohatera napisze Edward Ricourt („Iluzja”, „Jessica Jones”). Za kamerę projektu stanie słynny twórca kina niezależnego, Spike Lee („Malcolm X”, „Oldboy. Zemsta jest cierpliwa”).

Niestety, redaktor nie podał, z jaki źródeł czerpie swoje informacje. Na dziś dzień wiadomość o obecności twórcy kina indie na planie wysokobudżetowego widowiska superbohaterskiego wydaje się być dość niedorzeczna.

Nie jest to pierwsza plotka dotycząca postaci Nightwatcha. W sieci pojawiły się pogłoski, jakoby heros miał pojawić się w „Spider-Man: Homecoming”. Finalnie nic takiego nie miało miejsca.

Kevin Trench aka Nightwatch jest lekarzem. Pewnego razu widzi, jak zamaskowany mężczyzna walczy z gangiem. Gdy ten umiera, Kevin biegnie, aby mu pomóc. Zdejmuje maskę i zdaje sobie sprawę, że to starsza wersja jego samego. Postać po raz pierwszy pojawiła się w komiksie „Web of Spider-Man #97”.

Prócz „Nightwatcha” studio Sony Pictures pragnie stworzyć jeszcze filmy poświęcone postaciom Kravena i Mysterio.

 

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy