Znajdź nas na

Newsy

„Top Gun 2” przesunięty w czasie! Wszystko przez kontuzję Toma Cruise’a

Współczesna maniera Hollywoodu na remaki oraz rebooty dopadła również markę „Top Gun”. Kontynuacja hitu z 1986 roku nie trafi jednak na ekrany kin w przewidywanym terminie. Wszystko za sprawą kontuzji Toma Cruise’a, której aktor nabawił się na planie „Mission: Impossible 6”.

Wykonując jedną ze sztuczek kaskaderskich, Cruise złamał kostkę w dwóch miejscach. Kontuzja opóźniła prace nad szóstą częścią „Mission: Impossible” o trzy miesiące, a co za tym idzie – pozostałe projekty aktora również zostały przesunięte w czasie.

O opóźnieniu produkcji „Top Gun 2” poinformował producent filmu, Jerry Bruckheimer. Wyjawił również, że kontuzja Cruise’a nie powinna przeszkadzać w trakcie prac na planie widowiska o amerykańskich pilotach.

Wydaje mi się, że będzie OK. Nie planowaliśmy rozpoczęcia prac na planie przed końcem stycznia/początkiem lutego. [Tom Cruise] skończy swój najnowszy film w grudniu, więc wszystko będzie OK.

Zapytany o fabułę filmu, wyznał, że scenariusz wciąż czeka na wydanie. Wiadomo, że produkcja zostanie nazwana „Top Gun: Maverick”, ponieważ Tom Cruise nie chciał, aby w tytule widniała jakakolwiek cyfra. Aktor również zapytany został o historię kontynuacji – odparł krótko: Będą odrzutowce. Duch pierwszej części pozostanie zatem nietknięty!

Tom Cruise znów jest na fali. W tym roku mogliśmy zobaczyć go na dużym ekranie w aż dwóch superprodukcja: fatalnej „Mumii” i znakomitym „Barrym Sealu: Królu przemytu”. Prócz tego najnowsze części „Mission: Impossible” skradły serca fanów i krytyków na całym świecie.

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy