Znajdź nas na

Newsy

Lubicie „The Walking Dead”? Przygotujcie się na „więcej śmierci” w sezonie 8.

7. sezon „The Walking Dead” kończy się otwartym wypowiedzeniem wojny Neganowi. Aktor Chandler Riggs zapowiada, że kolejny sezon będzie cechował się znaczną brutalnością. Zginie w nim wielu bohaterów produkcji.

„The Walking Dead” mrozi krew w żyłach swoim fanom. Od momentu, gdy grupa Ricka spotkała Negana, nie wiadomo, która z postaci zostanie zamordowana przez psychopatycznego dyktatora. Tym większą niepewność budzi sezon 8., w którym dojdzie do otwartej konfrontacji z tyranem. Kto zginie kolejny?

Ostatnio Chandler Riggs, wcielający się w serialu w postać Carla Grimesa, rzucił nowe światło na zbliżające się epizody.

Sezon 7. polegał na budowaniu armii i przygotowaniach do walki z Neganem. W nadchodzącym sezonie będzie więcej eksplozji, więcej śmierci i o wiele więcej Negana. O tak! – mnóstwo walk i masa ciekawych wątków… Podczas poprzednich epizodów współczułem niektórym postaciom, które nagle znalazły się pośrodku pola bitwy, zagłębiły się w to szaleństwo, pełne eksplozji i innych rzeczy.

Słowa Riggsa dotyczące postaci Negana przeczą wypowiedzi Grega Nicotero, producenta wykonawczego serialu. Zapowiedział on, że psychopatyczny dyktator zejdzie na dalszy plan, a serial znów skupi się na postaci Ricka Grimesa.

Nowe epizody „The Walking Dead” trafią na stację AMC 22 października.

Zobacz również

Kliknij aby skomentować

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Polecane

Więcej z Newsy